Mlađi pioniri

  • Opća uredba o zaštiti podataka
  • 2. ZNL Mlađi pioniri 

    Kolo: 13


    24.11.2018 09:00
    3:1

    PRIGORJE M - TREšNJEVKA

    24.11.2018 09:00
    0:0

    KAšINA - PRIGORJE Ž

    24.11.2018 10:00
    2:1

    MAKSIMIR - BUBAMARA

    24.11.2018 10:00
    0:7

    IVANJA REKA - ŠKOLA NOGOMETA MAKSIMIR

    24.11.2018 17:00
    1:2

    ŠPARTA-ELEKTRA - SESVETSKI KRALJEVEC

    25.11.2018 09:00
    1:1

    RAVNICE - CONCORDIA

    08.12.2018 13:00
    2:0

    MLADOST BUZIN - NOGOMETNI KLUB COERVER® HRVATSKA

    U P N I G+ G- +/- B
    1 0 0 13 11 0 2 72 20 52 33
    2 0 0 13 10 1 2 65 15 50 31
    3 0 0 13 9 3 1 48 12 36 30
    4 0 0 13 9 2 2 54 13 41 29
    5 0 0 12 8 1 3 36 18 18 25
    6 0 0 13 6 2 5 29 31 -2 20
    7 0 0 13 6 1 6 33 22 11 19
    8 0 0 13 5 2 6 29 30 -1 17
    9 0 0 13 5 2 6 23 35 -12 17
    10 0 0 12 5 0 7 31 47 -16 15
    11 0 0 13 2 3 8 10 53 -43 9
    12 0 0 13 2 1 10 20 39 -19 7
    13 0 0 13 2 0 11 11 66 -55 6
    14 0 0 11 0 0 11 3 63 -60 0
    Lista strijelaca
    Prezime Klub Gol
    4. ZNL Mlađi pioniri

    Kolo: 13


    24.11.2018 09:00
    2:1

    MAKSIMIR - BUBAMARA

    24.11.2018 10:00
    0:2

    JARUN - NOGOMETNI KLUB COERVER® HRVATSKA

    24.11.2018 10:00
    :

    MLADOST DD - PRIGORJE Ž

    24.11.2018 10:00
    1:9

    HRVATSKI LESKOVAC - KUSTOšIJA

    24.11.2018 11:30
    3:0

    PRIGORJE M - ČULINEC

    24.11.2018 13:00
    0:1

    AGRAM - ŠKOLA NOGOMETA MAKSIMIR

    25.11.2018 11:30
    0:2

    SLOGA-GREDELJ - DEVETKA

    U P N I G+ G- +/- B
    1 0 0 12 12 0 0 71 6 65 36
    2 0 0 12 9 2 1 48 11 37 29
    3 0 0 12 7 1 4 29 20 9 22
    4 0 0 12 7 0 5 31 23 8 21
    5 0 0 12 7 0 5 18 13 5 21
    6 0 0 12 6 2 4 32 24 8 20
    7 0 0 12 6 1 5 28 32 -4 19
    8 0 0 12 5 0 7 21 40 -19 15
    9 0 0 12 3 2 7 22 36 -14 11
    10 0 0 12 3 2 7 14 31 -17 11
    11 0 0 13 3 1 9 20 45 -25 10
    12 0 0 12 2 2 8 16 42 -26 8
    13 0 0 12 2 1 9 10 31 -21 7
    14 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
    Lista strijelaca
    Prezime Klub Gol